Sponzoři

Sousedský spolek merboltice funguje jako nezisková organizace, jejímž cílem je zkrášlovat obec Merboltice.

Naši obec oživujeme v průběhu roku mnoha akcemi, chcete nám pomoci?

Podpořte svým darem činnost Sousedského spolku Merboltice, o.s.: 248084922/0300

Jak postupovat?

1. Proveďte platbu převodem na  náš účet.

2. Potom vyplňte níže uvedený darovací formulář a zašlete ho na sousede.sdruzeni@gmail.com, nebo poštou na adresu: Sousedský spolek Merboltice, o. s., Merboltice 22, 405 02, Děčín 2

Dar sníží Vaše daně:

Fyzické osoby mohou odečíst výši daru ze svého daňového základu, pokud jeho celková výše převyšuje 1 000 korun, a nebo se jedná o částku, která je vyšší než 2 % daňového základu. Celkem lze tímto způsobem odečíst maximálně 10 % z daňového základu.

Právnické osoby mohou odečíst výši daru ze svého daňového základu, pokud jeho celková výše převyšuje 2 000 korun. Celkem lze tímto způsobem odečíst maximálně 5 % z daňového základu.

O poskytnutí daru Vám vystavíme potvrzení.

Máte otázky?

Kontaktujte prosím předsedkyni sdružení Lucii Šancovou na: sousede.sdruzeni@gmail.com