Události, akce a novinky

Zde zveřejňujeme všechny novinky, plánované akce a události našeho spolku, v Merbolticích a okolí.

K událostem doplňujeme i zprávy ze samotné akce, fotogalerii a další informace.

Zde najdete kalendář akcí nejen z Merboltic, ale i ze širokého okolí.

Na co vše se můžete těšit…

Listopad 2019
Úterý — 19. listopadu
14:00 Sázení ovocných stromků a symbolické rozezněním zvonů v merboltické zvonici
Sobota — 23. listopadu
13:30 Poutní mše ke cti sv. Kateřiny Alexandrijské
Úterý — 26. listopadu
Českoněmecké vánoční tvoření v kině, zdarma
Pátek — 29. listopadu
20:00 Knír párty

O nás

Zde najdete základní informace o našem spolku, sídlíme v Merbolticích mezi Českou Lípou a Děčínem.

Občanské sdružení jsme se rozhodli založit proto, protože chceme pro naši unikátní vesnici dělat více.

• Historie spolku
  • Cíle
  • Poslání
  • Členové
  • Dokumenty ke stažení

Historie spolku

Občanské sdružení Sousedský spolek Merboltice, o. s. (registrováno Ministerstvem vnitra v červenci 2011) bylo založeno členy občanské iniciativy Vaši sousedé, v rámci které jsme realizovali projekty a akce v Merbolticích v letech 2006 - 2011.

Občanské sdružení jsme se rozhodli založit proto, že chceme pro naši unikátní vesnici dělat více. Bylo nutné dát našemu uskupení právní identitu, která nám umožní získat dotační prostředky na projekty, které chceme realizovat, a které jsou nad rámec našich „dobrovolnických“ finančních možností, i nad rámec omezeného obecního rozpočtu malé obce.

Cíle spolku

Poslání spolku

Členové spolku

Dokumenty ke stažení

Zajímavá místa k navštívení

Navštivte zajímavá, jímavá či krásná místa v obci Merboltice a jejím okolí.

Zajímá Vás historie, krajina, hospodaření či příroda? Určitě si zde vyberete!

Kniha návštěv

Navštivte zajímavá, jímavá či krásná místa v obci Merboltice a jejím okolí.

Zajímá Vás historie, krajina, hospodaření či příroda? Určitě si zde vyberete!