Röslerova naučná stezka

Slavnostní kolaudace Rőslerovy naučné historické stezky

V sobotu, dne 21. října 2017

proběhne v Merbolticích slavnostní kolaudace Rőslerovy historické naučné stezky, nově vzniklých turistických infopanelů věnovaných předválečné historii obce Merboltice.

Akce začíná ve 13 hodin, před kozí farmou (Merboltice č.p. 141) ve střední části obce, poté se bude pokračovat procházkou ke zvonici a dále po modré turistické značce směrem k rozhledně, kde bude zastavení u Zvonkového kamene, a u rozcestí na obce Velká Javorská. Procházka bude poté pokračovat k rozhledně na Strážném vrchu, kde proběhne společné opékání buřtů.

Těšíme se na vás Sousedský Spolek Merboltice a obec Merboltice

Projekt byl podpořený Ústeckou komunitní nadací z prostředků společností AIR PRODUCTS spol. s r.o., Black & Decker (Czech) s.r.o., CENTROPOL ENERGY a.s., JOTUN CZECH a.s..

Další informace: Lucie Šancová 776 774 441, předsedkyně Sousedského spolku Merboltice