Sheep hall party III

Shp_2016_a6_web29.7.2016 ,  19:30
ovčín u Eflerů

A je to tady...S letošní anoncí na již třetí ročník SHEEP HALL PARTY přicházíme o něco dříve, abyste si mohli včas zabukovat výše uvedený termín, protože to co se bude dít poslední pátek v červenci v Merbolticích prostě musíte vidět a slyšet...bude to opět bomba!!!

Co bude na programu?

DUO DEŠI
Etno-jazzové duo Deši s ústeckými kořeny představuje svou instrumentální performance prověřenou na evropské klubové scéně. Jádrem tvorby je komunikace mezi didgeridoo a baritonsaxofonem podpořená dechovou rytmikou. Tato neotřelá a zvukově originální dvojice vybavena specifickými perkusivními vynálezy posunula svou performance na zážitkovou groovy koláž na pomezí jazzu, minimalismu a world-music.

RENE TROSSMAN BLUES BAND
Rene je vynikající bluesový kytarista, který má za sebou úžasnou historii v bluesových klubech v Chicagu, kde hrál s takovými hráči jako Buddy Scott, Byther Smith, Iceman Robinson atd. Nyní žije v Praze a soustředil kolem sebe ty nejlepší hráče blues v ČR, s nimiž hraje stylově autentické chicagské blues.

TAKIN' OFF
Funk-soulová formace se zambijským raperem Henrym D., multižánrovou zpěvačkou Bettou Lee a vynikající dechovou sekcí dá celému večeru ten správný říz.

AFTER PARTY
Po skončení programu budeme pokračovat live jamem zúčastněných učinkujících a produkcí DJ Mikuláše z Radia 1, jehož promo si přečtětě v sekci diskuze, kde také uvidíte fota všech hostů.

Občerstvení bude zajištěno. Také bude zajištěn prostor pro parkování a stanování, protože večer bude dlouhý.

Doporučené dobrovolné vstupné je 100 Kč. Těšíme se na vás....

Zde naleznete FOTKY a VIDEA od Vaška Pěkného, děkujeme! :)